pro spokojený život

Erotická masáž nebo kurz zdravého vaření?

Darujte svým blízkým jedinečnou poukázku na komplexní péči o fyzické i duševní tělo. Koupí tohoto dárkového certifikátu věnujete léčivé masáže, ozdravné meditace, účinné terapie a přirozenou léčbu těla i duše. Zažijete rodinné konstelace, procítíte Tantru a poznáte Reiki. Můžete využít sebevzdělávací semináře a dlouhodobé kurzy pro jednotlivce i páry.

Masáže

Klasická masáž s tradicí 13 let a vynikajícími referencemi mnoha spokojených zákazníků. Osvěžuje tělo i mysl, zlepšuje metabolismus, mírní ztuhlost a bolest svalu, celkově uklidňuje.

Masáž teplými lávovými kameny. Sopečná hornina skrývá dávné energetické vibrace matky Země. Tato síla, ještě posílená nahřátím, uvolňuje a léčí. Je blahodárná na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda i krční páteř. Pomáhá zbavit stresu, nespavosti, bolesti zad i hlavy. Má pozitivní vliv na oběh krve i lymfy.

Dárkový poukaze můžete využít také na lymfatické masáže obličeje nebo celého těla. Pomáhají při detoxikaci, zjemnění a zkrásnění pokožky. Zmírnění vrásek, akné a celulitidy.


Meditace, terapie, léčba

Síla ženy – roční sebepoznávací škola. Pomáhá obnovit životní energii po těžké traumatizující zkušenosti, ale i tam kde duše tápe v kruhu. Vrací důvěru sama v sebe a v existenci. Pracuje se v uzavřené skupině.

Můžete zvolit také tantrickou terapii nebo léčbu jóni. Ve vysoké hladině energie lze léčit vnitřní zranění, pro která konvenční medicína zná pouze chemo-farmaka.


Rodinné konstelace

Dlouhodobě špatné vztahy mají negativní vliv na naše zdraví. Často ani netušíme, jak zásadní vliv na přítomnost mají „zapomenuté“ informace z minulosti. Skryté bolesti, křivdy a smrt v rodině, které nebyly dořešeny. Dědeček padl na frontě, babička zemřela v emigraci. Strýci zabavili majetek a dali ho do vězení. Sebevrazi, vyděděnci, alkoholici, tyrani, potraty, mrtvé děti,…

Konstelace vytahují pomyslné kostlivce ze skříní zapomnění. Už to, že se o nich dozvíme, často otevře cestu pochopení a uzdravení.
Probíhá jako skupinové sezení několika lidí. Někteří staví vlastní konstelaci. Ostatní jsou pozorovateli nebo součástí konstelací druhých. Není ovšem náhoda být vybrán do něčí konstelace. Je časté, že skrze zkušenosti jiných lidí a jejich osudy vidíme vlastní problémy nově, hlouběji a v širších souvislostech.


Reiki

Reiki [čti rejki] – životadárná energie vesmíru , neomezená láska, přirozená léčebná metoda. Pomoc při poznání sama sebe. Reiki aktivuje všechny léčebné procesy v těle (přikládáním rukou), mírní bolesti, pomáhá při překonávání strachu a hněvu. Reiki se předává formou zasvěcení, které vykonává mistr - učitel Reiki. Zasvěcení je starodávný obřad. Také nesdělitelný zážitek.


Semináře

Vždy probíhá několik různých, lze domluvit podle aktuální nabídky. Doporučuji například víkendový seminář:

Jsme to, co jíme . Termín  leden 2015. Nebudete jen psát poznámky, ale hlavně vařit.

V dnešní době existuje mnoho doporučení co jíst a nejíst. Za většinou z nich se skrývá potravinářský a farmaceutický průmysl. Je na nás, jestli se budeme nadále přispívat do jejich peněženek. Tento seminář pomůže orientovat se v jídelních dogmatech, vyfiltrovat to dobré a přidat nové.

Přednášející dáma žila několik let v Asii, kde studovala tradiční medicínu Indie, Číny a Tibetu. Učila se zde „východní pohled“ na správné, a pro každého jinak vhodné, stravování. Nestojí za ní žádná korporace, ale osobní zkušenosti a znalosti. Na semináři poznáte 12 pravidel zdravého stravování. Dozvíte se o jedlích tucích, o lepku, soje a cukru, o zakyselení organizmu nebo o potravních doplňcích. Proč má většina populace nadváhu, ale přitom trpí zásadním nedostatkem živin. Odhalíte také další potravní mystifikace.

Čerstvý koncept vaření včetně praktických ukázek nabízí nový pohled na přípravu jídla. Poznáte, že zdravý jídelníček nemusí být časově ani finančně náročný, jak se mnozí obávají. Navíc sami posoudíte, je-li také chutný. Celý seminář doplňují meditační techniky, které uzavírají kruh vědomého žití.


Ceny poukázek: dle výběru (od cca 400 Kč).

Garant a místo konání: Studio Life, Turnov.

 

Dárkové poukázky na výše uvedené aktivity, v ceně dle výběru, budou na prodej v rámci Jarmarku a burzy v Olešnici. Již příští víkend 22. a 23. listopadu (9 -16 hod).

Podívejte se také na další dárkové certifikáty (kurzy výroby šperků, kosmetická péče nebo třeba nákup bio-zeleniny) viz také článek Poukázky na dárky

Inspirovat se můžete také prodejci, kteří dorazí na Jarmark Jarmark výrobků - 2. seznam vystavovatelů a Jarmark výrobků - seznam vystavovatelů.

Souběžně s Jarmarkem a burzou budou probíhat tvůrčí dílny s možností hlídání potomků.

 

Leták na Jarmark a burzu Olešnice 


 

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.