pro spokojený život

16. 08. 09
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 13681

Snědli byste svůj krém na ruce, vypili váš šampon? Víte, že šedesát procent toho, co si na sebe namažete, se vám dostane pod kůži? Za pár let takto získáte docela slušnou sbírku chemikálií. Je libo trochu fridexu pro miminko nebo raději chemickou sterilizaci z plastů? 

Číst dál: Nebezpečně krásná: jedovatá kosmetika
16. 07. 26
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 2524


Kolisté všeho druhu pozor! Na silnicích celé republiky řádí jezdec arogantní a bezohledný. Srážka s ním končí vždy tragicky. Předpovědět místo jeho výskytu nemožné. Už se vám připletl do cesty?

Číst dál: Mamut na cyklostezce
16. 05. 10
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 3922

Zaujaly vás recepty na domácí kosmetiku a nevíte kde koupit suroviny? Přečtěte si několik tipů, kde seženete potřebné ingredience. Domácí výrobě zdar!

Číst dál: Home-made drogerie: kde nakupovat suroviny?
16. 04. 22
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 2537


Znáte sladký šampon? Moderní mycí prostředky obsahují cukerné saponáty z rostlinné glukózy nebo kokosového tuku. Umyjete se s nimi účinně a šetrně zároveň. Bez vysušené pokožky nebo naopak velmi se mastících vlasů. Zjistěte, které saponáty ve vašem mycím gelu z vás smyjí špínu i s kůží.

Číst dál: Které saponáty v šamponech jsou (ne)dráždivé?
16. 04. 12
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 28977

Staňte se chemikem amatérem a  ohromte známé svým přehledem o složení kosmetiky. Vytiskněte si tahák do kapsy, se kterým se mezi regály obchodů už neztratíte. Poznejte své nepřátele: čtyřicet nejvíce nebezpečných přísad v kosmetice. 

Číst dál: Tahák do kapsy-čemu se vyhnout v kosmetice

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.