pro spokojený život

Jarmark výrobků a burza

14. 10. 17
Zobrazeno: 886

O víkendu 22. a 23. listopadu bude v Olešnici u Turnova Jarmark výrobků a burza.

Co uvidíte?

JARMARK Čakrové šperky z drahokamů. Pohankové anti-alergické polštáře, bavlněné závěsné hamaky a houpací křesla. Ozdoby z polymeru, vánoční dekorace z pedigu i krajky. Ručně pletené ponožky z ovčí vlny. Z chráněné dílny pro lidi s postižením bude v nabídce ruční papír, keramika, textilní tašky a další výrobky. Pořídíte háčkované čepice, skleněné ptáčky, dětská odrážedla a originální bižuterii. Obrazy na plátně, papíru i na kamenech. 

Vyzkoušíte přírodní kosmetiku, eko-drogerii a zdravé potraviny. Ochutnáte perník, marcipán, kokosky i turecký med. Pečený čaj, domácí makové preclíky, český med nebo křížaly.
Dorazí výživová poradkyně  a  akademická malířka (maluje portréty i dle fotografií). 

Zájemci porovnají moderní látkové pleny pro děti – různé typy a zeptají se, co je zajímá. 


Součástí jarmarku bude BAZAR - přijímáme dětský i dospělý textil, obuv, kočárky, knihy a další věci.

DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY a poukázky na zboží a služby (kosmetika, masáže, kreativní kurzy - kreslení, výroba šperků; meditace, léčebné techniky EFT, osobnostní rozvoj a komunikace a další).

 Více najdete Jarmark a burza - informace.

 Jarmark výrobků - seznam vystavovatelů.

 

 

Petra Egertová
Author: Petra EgertováWebsite: http://www.mamavize.cz
Zakladatelka webu pro skvělé ženy www.mamavize.cz. Vystudovala Fakultu životního prostředí. Ráda hledá nové podměty do života i ke sebevzdělávání. Zajímá se o českou historii, celostní medicínu, zdravý životní styl i různé alternativní směry. Nadšeně fotografuje a vytváří foto-grafiku. Maminka dvou dětí. Žije v Českém ráji.

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.