pro spokojený život

Poukázky na dárky

14. 11. 10
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 707

Vánoce se kvapem blíží. Co letos nadělit našim blízkým pod stromeček? Pro někoho máte dárek vymyšlený hned, ale co babičce, dědovi, švagrové,....? Rádi byste letos věnovali něco, co skutečně potěší? Poukázkou dáte něco originálně příjemného a přitom ponecháte obdarovanému alternativu vlastního výběru. S dárkovým certifikátem nabízíte celý okruh služeb (případně zboží), ze kterých si dotyčný (-á) vybere pro sebe to nejlepší.  Stačí znát jen oblast zájmů toho, komu je poukaz určen. Vám, jako dárci, odpadají "muka správného výběru". Navíc rapidně stoupá šance, že uvidíte opravdu spokojený úsměv obdarovaného. 

 

Jaké lahůdky (doslova i v přeneseném smyslu), můžete očekávat na Jarmarku zboží? Seznamte se s některými zadavateli dárkových poukázek. Nechte se inspirovat.

     1. Poukázka na kosmetické ošetření pleti

Ideální dárek pro partnerku, snachu nebo manželku: kvalitní péče o pleť. Kosmetický salon Miss v Turnově nabízí tradici 15 let v oboru, profesionální služby a příjemné zázemí.

Co lze za kupón získat:

Klasická péče – hloubkové čištění pleti, masáže, masky a zábaly, mikromasáže očního okolí, barvení řas i obočí, epilace i depilace, trvalá na řasy, manikúra, P-Shine a líčení. Ceny od 150 Kč.

Speciální péče – využití rostlinných kmenových buněk, zmírnění červených žilek v obličeji (couperose), chemický peeling kyselinou glykolovou, permanentní make- up (obočí, oční linky a rty) – nabízejí pouze 2 salony v Turnově, jeden z nich je tento.

Luxusní péče – naprostá novinka v Turnově: Šampaňské ošetření pro zralou plet. Jedinečný účinek proti vráskám okolo očí. Tato procedura výrazně zmírní drobné i hlubší vrásky, projasní a sjednotí pokožku. Doba ošetření 2 hodiny, cena 1 200 Kč.

Cena poukázky: jakákoliv dle dohody.
Případný rozdíl bude doplacen dle vybrané služby.
Na přání je možné na poukázku neuvádět cenu, aby obdarovaný/-á neznal/a přesnou částku.

Místo konání: Kosmetický salon Miss, Turnov.


     2. Dárkový certifikát na výrobu originálního šperku z polymeru

Polymerová modelovací hmota (u nás známá jako FIMO) trochu připomíná český „modurit“, ale je tvárnější. Má téměř neomezené množství barvených variant. K vytvrzení dostačuje 130 stupňů (stačí běžná kuchyňská trouba). Polymerové hmoty lze brousit, lakovat, leštit, barvit nebo patinovat. Navíc lze využít nejrůznější textury, formy, pudry a folie k dalším úpravám povrchu. Běžně se takto vyrábí originální šperky, krabičky, nádoby, obrázky, figurky,… Také na jarmarku v Olešnici uvidíte některé výrobky z tohoto materiálu. Možná budete chtít poznat malé tajemství jejich výroby?

Cíl a témata kurzu: Podzimní lístkošperky. Textury a pudry. Základy polymerové mozaiky. Safari vzory. Kouzla s texturami  - a další dle přání. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

Výsledný produkt: Šperk (respektive sada) z polymeru. Kompletní výrobek včetně zavěšení a náušnicových mechanik. Bez nutnosti dalších úprav

Místo konání: u poskytovatele kurzu, po domluvě i u obdarovaného doma.

Cena: 300 Kč / 3 hodiny.

Cena zahrnuje: lektorné, materiál potřebný k výrobě: polymerové hmoty, inkousty, metalické pudry, křišťálová pryskyřice, bižuterní komponenty. Také návlekový materiál nutný k finalizaci. Dále zapůjčení pomůcek - strojek na fimo, řezáky, podložky, textury včetně případného pronájmu prostor.

Osvědčení lektora: absolventka Polymerové školy.


      3. Poukázka na zeleninové bio-bedýnky z Českého ráje

Jedná se o produkty ekologického hospodaření. Tato farma nepoužívá průmyslová hnojiva ani chemické prostředky na ochranu rostlin. Základem hospodaření je zdravá půda. Výhradně statková hnojiva a kompost. Pouze ekologicky přijatelné metody hospodaření. Přednost má kvalita před kvantitou. Pěstují zde velké množství plodin s nižší produkcí a větším podílem lidské práce (oproti konvenčnímu zemědělství). Řekněte Ne dumpingovým cenám. Ano kvalitě.

Koupí produktů ekologického hospodářství získáte více než kvalitní potraviny. Také chráníte životní prostředí. Podporujete české výrobce a nezávislost ČR na dovozu potravin ze zahraničí. Pomáháme našemu venkovu. 

Obsah bedýnek je variabilní podle sezóny. Na farmě pěstují i některé méně tradiční nebo zapomenuté druhy. 

Zeleninu zastupují brambory, topinambury, okurky, rajčata, dýně hokkaido, cukety, patizony, kukuřice. Také košťáloviny (zelí, kapusta, kedlubna, brokolice), luskové zeleniny (fazol, hrách), listové (čínské i pekingské zelí, fenykl, kadeřávek, polníček, salát, špenát, petrželka, pažitka), cibulové (cibule, česnek, pórek), kořenové (mrkev, petržel, tuřín, celer, vodnice, černý kořen, řepa, ředkvička, ředkev) a další.  Z ovoce například muchovníky, jeřáby, jahody, jablka, hrušky, švestky, rybíz, maliny.

Cena bedýnek je 170 Kč/ kus.

Lze zakoupit certifikát na jednu zkušební bedýnku nebo sadu 10 kusů.

 

Další poukázky Erotická masáž nebo kurz zdravého vaření? nebo Sladká komunikace na jedničku.


Nejen uvedené dárkové poukázky,ale také další zboží, můžete zakoupit: Jarmark výrobků a burza zboží Olešnice, víkend 22. a 23. listopad 2014. 

Další prodejci certifikátů budou postupně zveřejňovány na tomto webu. Sledujete www.mamavize.cz.

 

Kam dále pro informace?

Jarmark

Jarmark výrobků - 2. seznam vystavovatelů

Jarmark výrobků - seznam vystavovatelů

Není plenka jako plenka

Milá ženo, máš doma uklizeno?

 

 

Petra Egertová
Author: Petra EgertováWebsite: http://www.mamavize.cz
Zakladatelka webu pro skvělé ženy www.mamavize.cz. Vystudovala Fakultu životního prostředí. Ráda hledá nové podměty do života i ke sebevzdělávání. Zajímá se o českou historii, celostní medicínu, zdravý životní styl i různé alternativní směry. Nadšeně fotografuje a vytváří foto-grafiku. Maminka dvou dětí. Žije v Českém ráji.

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.