pro spokojený život

Dárek na poslední chvíli? Dárkové kupony!

14. 12. 16
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 2368

Vánoce za dveřmi a zatím nevíte co koupit? Nestíháte a pak kupujete na poslední chvíli? I v tomto případě můžete pořídit pěkné dárky, které vaše blízké určitě potěší. Řešením jsou dárkové kupony. Stačí znát pouze oblast zájmu obdarovaného a koupit jen okruh služeb (případně zboží). Konkrétní výběr dle poukázky si zvolí příjemce sám. Věnujte léčivé masáže, ozdravné meditace nebo Reiki. Darujte kurzy zdravého vaření, výrobu originálního šperku nebo seminář efektivní komunikace. Jistě potěšíte kvalitní čokoládou, kávou nebo kosmetickou péčí na míru. Pro příznivce bio produktů můžete zakoupit zeleninové bedýnky z Českého ráje na sezónu 2015. 

 

1.  Poukázky na kosmetické ošetření 


Ideální dárek pro partnerku, snachu nebo manželku: kvalitní péče o pleť. Kosmetický salon Miss v Turnově nabízí tradici 15 let v oboru, profesionální služby a příjemné zázemí.

Klasická péče (hloubkové čištění pleti, masáže, trvalá na řasy, ..), speciální péče  (využití rostlinných kmenových buněk, zmírnění červených žilek v obličeji, permanentní make- up, ..)

Cena poukázky: Ceny od 150 Kč. 

Kde: kosmetický salon Miss Turnov.


 

2.  Masáže, meditace a semináře 

Klasická masáž s tradicí 13 let a vynikajícími referencemi mnoha spokojených zákazníků. Osvěžuje tělo i mysl, zlepšuje metabolismus, mírní ztuhlost a bolest svalu, celkově uklidňuje. mírní ztuhlost a bolest svalu, celkově uklidňuje. 

Masáž teplými lávovými kameny. Sopečná hornina skrývá dávné energetické vibrace matky Země. Tato síla, ještě posílená nahřátím, uvolňuje a léčí. Je blahodárná na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda i krční páteř. Pomáhá zbavit stresu, nespavosti, bolesti zad i hlavy. Má pozitivní vliv na oběh krve i lymfy.

Dárkový poukaz můžete využít také na lymfatické masáže, Reiki nebo rodinné konstelace.

Kde: Studio Life Turnov.


 

3.  Výroba vlastního šperku

Máte doma tvůrčí babičku, dceru, snachu nebo švagrovou, které rády tvoří? Pak by vás mohl inspirovat tento tip pro všechny tvořivé osoby: výroba šperku z FIMa. Polymerová modelovací hmota (FIMO) má všestranné využití při výrobě originálních šperků, krabiček, nádobek, obrázků, figurek,...  Lze je brousit, lakovat, leštit, barvit nebo patinovat. Využít můžete mnohé textury, formy, pudry a folie k dalším úpravám povrchu. Darujte zkušenost.

Cena poukázky: 300 Kč / 3 hodiny. Zahrnuje lektorné, materiál potřebný k výrobě: polymerové hmoty, inkousty, metalické pudry, křišťálová pryskyřice, bižuterní komponenty. Také návlekový materiál nutný k finalizaci. Dále zapůjčení pomůcek - strojek na fimo, řezáky, podložky a textury.

Kdo: lektorka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


4. Kurzy komunikačních dovedností    

Denně řešíme různé situace. V rodině, zaměstnání, na ulici, v obchodě,.. Je velký rozdíl v tom, jak a co říkáme. Nejde jen o význam, ale také o formu. Mnoho lidí neumí správně komunikovat. Přitom špatnou komunikací velmi škodí sobě i svému okolí (partner, děti, rodiče, přátelé…). Často říkají věci, které ani nechtějí, jenom proto, že nevědí, jak je sdělit jinak. 

Kurz pomáhá zvládat stresové situace bez emocí a věcně. Efektivní komunikaci se lze naučit!

Přehled kurzů: Asertivita, Efektivní komunikace a Efektivní zpětná vazba, Manipulace a jak se jí bránit, Konfliktní lidé, Komunikace v partnerství, Osobní time management, Stres a jeho zvládání, další ...

Cena kuponu: 500 – 1000 Kč, dle domluvy i jiná částka.

Odborný garant: Škola komunikace Liberec.

Možná by vás zajímal i tento článek k tématu mezilidských vztahů na mamavizi: Popelka po svatbě spáchala sebevraždu - 1. díl


 

5.  Poukázky na sladký život    

Máte doma čokoholika? Nebo milovníka delikates, jídelních specialit a nejrůznějších pochutin? Přijďte se inspirovat do malého krámku v centru Turnova, kde si můžete odnést (nechat udělat) dárkový balíček na míru. Můžete využít i rozsáhlý e-shop. V nabídce jsou značkové bonboniéry, výborné čokolády, pravé čaje nebo voňavá káva. Čokoláda hořká, mléčná, dia i mentolová. Marcipán i nugát.  Zázvorové bonbony, želé a pendreky. 

Čaje – bílé, bylinné černé, dětské, ovocné, rooibos, zelené, kvetoucí, dle zvěrokruhu, dárkové sady, …Káva – instantní, zelená, zrnková, kakao, cappuccino, horká čokoláda, caffee sirup, …Dále med, medovina, medové pochoutky a bylinkové sirupy. Výběrové paštiky, olivy, oleje, octy a těstoviny, koření, arašídové máslo, džemy a další. Také drobná keramika a nástěnné hodiny.

Cena kupónu: 200 a 500 Kč

Odborný garant: Ráj dárků Turnov.


 

6.  Zeleninové bio-bedýnky z Českého ráje

Koupí produktů ekologického hospodářství získáte více než kvalitní potraviny. Také chráníte životní prostředí. Podporujete české výrobce a nezávislost ČR na dovozu potravin ze zahraničí. Pomáháme našemu venkovu. 

Obsah bedýnek je variabilní podle sezóny. Dárkové poukázky koupíte na sezónu 2016.

Kde: farma Klokočí.

 

Možná by vás inspirovaly také Tipy na knižní dárky pro šikovné děti.

 

Petra Egertová
Author: Petra EgertováWebsite: http://www.mamavize.cz
Zakladatelka webu pro skvělé ženy www.mamavize.cz. Vystudovala Fakultu životního prostředí. Ráda hledá nové podměty do života i ke sebevzdělávání. Zajímá se o českou historii, celostní medicínu, zdravý životní styl i různé alternativní směry. Nadšeně fotografuje a vytváří foto-grafiku. Maminka dvou dětí. Žije v Českém ráji.

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.