pro spokojený život

Vánoční dárky pro kluky a holky

15. 11. 10
posted by: Petra Egertová
Zobrazeno: 754

Darujte letos na Vánoce dětem něco jiného než plastovou hračku z Číny. Zkuste osobní dárek, který potomka odláká od televize a přenese ho do světa fantazie. Dejte mu zajímavý příběh z jeho města, kde hlavním hrdinou bude Vaše dítě! Internetový obchod Malý hrdina vám pomocí speciální technologie vytiskne originální osobní knihu. 

 

Vánoce se blíží, děti píší dopis Ježíškovi. Rodiče jsou pod palbou reklam, které jim prodejci denně doporučují tu nejrůžovější plastovou panenku a nejnovější auto na baterie.

Tu knihu chci!

Možná hledáte originálnější dárky k vánocům. Takové, které rozvíjí fantazii a odlákají děti od televize?

Jestli navíc raději podpoříte  českého lva než čínského tygra, zbystřete. Český e-shop Malý hrdina připravuje knížky, které mají víc, než jen osobní věnování na první stránce.

 

Vyberte si děj a dosadíte vaše dítě do příběhu

Vaše dítko nebude číst příběh někoho jiného, samo bude hlavním hrdinou. Díky speciální tiskové technologii a ruční vazbě je každá kniha originál.

Do objednávky vybraného titulu uveďte celé jméno dítěte a jeho kamaráda (sourozence). Můžete také vložit fotografii malého hrdiny. Dokonce lze i zvolit město, kde se bude dobrodružství odehrávat.

Tarzan a princezna

Váš syn může být správce zoo, statečný princ nebo Tarzan. Z dcery se stane víla Fialka nebo zakletá princezna. Společně potkají strašidlo, procestují Afriku, zachrání malé koťátko nebo si ochočí ptakoještěra.

Knihy jsou vhodné jako první čtení, ale i pro větší školáky. Některé si dokonce můžete objednat i v angličtině.

Na webu Malý hrdina.cz  najdete také látkové a okénkové knihy a papírové motanice pro batolata.

P.S. U nás letos mezi dárky na Vánoce zvítězila Zakletá princezna ;-).

 

Mohlo by vás také zajímat 

Tipy na knižní dárky pro šikovné děti

Mamut na cyklostezce

Kolik stojí dítě?

 

Petra Egertová
Author: Petra EgertováWebsite: http://www.mamavize.cz
Zakladatelka webu pro skvělé ženy www.mamavize.cz. Vystudovala Fakultu životního prostředí. Ráda hledá nové podměty do života i ke sebevzdělávání. Zajímá se o českou historii, celostní medicínu, zdravý životní styl i různé alternativní směry. Nadšeně fotografuje a vytváří foto-grafiku. Maminka dvou dětí. Žije v Českém ráji.

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.