Kontakty

Kdo jsem?

Web Mamavize jsem založila v roce 2014. Jako absolventku Fakulty životního prostředí mě už nebavilo poslouchat, kam se kdy půjdu přivazovat a jak je ekologie zbytečný výmysl zelených hlav. Byla jsem také považována za biomatku, která dětem odpírá bonbony a místo tabletu nabídne raději knížku.


Uběhlo několik let a pračka života mě mezitím dvakrát přemlela tam i zpátky a nakonec odstředivka vyplivla zase na začátek… Ostré hrany mého raného mládí se tím poněkud ohladily a materiál o něco opotřeboval 🙂

Ne, nejsem světice 🙂 A nemám přesný plán. Všechny , které jsem kdy měla, se rozmočily a zmizely v odpadu. Asi moje největší zjištění je: nechat věci plynout. Proud života nás ve správnou chvíli přinese přesně tam, kde máme být. Když se jedny dveře s prásknutím zabouchnou, otevřou se jinde jiné. Teprve se to učím přijímat. Ale už vím, že je nutné mít záměr, svoji vizi.

mamaVIZE: Vztahy – Integrace – Zdraví – Ekologie.

  • VIZE tohoto webu je o sdružování podobně zaměřených lidí, kterým není lhostejné, jak a v čem žijeme a co předáme našim dětem.
  • Vytvořme komunitu, která se umí vzájemně obohatit a když na to přijde, tak si i pomoci.
  • Sdílejme své zkušenosti – chcete-li, přidejte se. Jestli pořádáte nějakou smysluplnou akci, ráda jí zde zveřejním. Pokud máte nějaký zajímavý text / článek na související téma, můžu ho publikovat.

petra@mamavize.cz

Úplným závěrem

Prapraděd František si sotva uměl představit, že jednou budeme ohřívat oběd mikrovlnami, sledovat televizní vysílání nebo pořádat soukromé lety na orbitu … to všechno dnes máme a můžeme. Ale přes všechen náš technologický pokrok, stále neumíme syntetizovat ani jednu jedinou funkční buňku, natož celý zelený list. Ve své pýše zapomínáme, že jsme součástí super-organizmu Země. Naše moudrá matka Gaia, za nás, za své zlobivé děti, opakovaně nastoluje homeo-stázi, někdy i proti naší vůli.
Jenže možná, že už jí teď vážně dochází dech.

Howgh
Vaše Mamavize